ALÜMİNYUM AKARYAKIT TANKER EKİPMANLARI

ALÜMİNYUM AKARYAKIT TANKER EKİPMANLARI

ALÜMİNYUM AKARYAKIT TANKER EKİPMANLARI

1862  yılında kurulmuş olan Gassó Equipment, sektöre yönelik entegre çözümlerin üretim ve dağıtımını yapan bir şirkettir. Ürünlerini 90`dan fazla farklı ülkeye, kendi sektörlerinde önde gelen müşterilerimizle, her bölgenin yönetmeliklerine ve kurallarına uyum sağlayarak pazarlamaktadır. Müşteriye entegre bir hizmet sunarak : ürünün tasarımı, üretimi, nakliyesi, kurulumu ve bakım işlemlerini sorunsuz olarak yürütmektedir.

Gassó Equipment,  Sıvıların, aşındırıcıların, macunların, yarı katıların ve gazların iletimi ile ilgili boru ve bileşenlerin yanı sıra hortumlar ve yükleme kollarının endüstriyel tedariği konusunda da uzmanlaşmıştır.

Bu ürünlerle Gassó Equipment, endüstriyel sektöre odaklanan, kendi mühendis ekibimiz tarafından tasarlanan üretilmiş bileşenler sunan ve bakım için çeşitli ürün repertuvarı sağlayan entegre çözümlerin üreticisi ve distribütörüdür.

Geniş ürün yelpazesi, Kimya endüstrisinden , Akaryakıt ,İlaç, Gıda ve Otomotiv sektörlerine kadar birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.