ACİL BIRAKMA KAPLİN SİSTEMLERİ

ACİL BIRAKMA KAPLİN SİSTEMLERİ

GASSO ACİL BIRAKMA KAPLİN SİSTEMLERİ

1862  yılında kurulmuş olan Gassó Equipment, sektöre yönelik entegre çözümlerin üretim ve dağıtımını yapan bir şirkettir. Ürünlerini 90`dan fazla farklı ülkeye, kendi sektörlerinde önde gelen müşterilerimizle, her bölgenin yönetmeliklerine ve kurallarına uyum sağlayarak pazarlamaktadır. Müşteriye entegre bir hizmet sunarak : ürünün tasarımı, üretimi, nakliyesi, kurulumu ve bakım işlemlerini sorunsuz olarak yürütmetedir.

Gassó Equipment,  Sıvıların, aşındırıcıların, macunların, yarı katıların ve gazların iletimi ile ilgili boru ve bileşenlerin yanı sıra hortumlar ve yükleme kollarının endüstriyel tedariği konusunda da uzmanlaşmıştır.

Bu ürünlerle Gassó Equipment, endüstriyel sektöre odaklanan, kendi mühendis ekibimiz tarafından tasarlanan üretilmiş bileşenler sunan ve bakım için çeşitli ürün repertuvarı sağlayan entegre çözümlerin üreticisi ve distribütörüdür.

Geniş ürün yelpazesi, Kimya endüstrisinden , Akaryakıt ,İlaç, Gıda ve Otomotiv sektörlerine kadar birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
 
GASSO ÜRÜNLERİ

STAUBLI ACİL BIRAKMA KAPLİN SİSTEMLERİ

STAUBLI Acil Bırakma Kaplin Sistemi (EmergencyReleaseCouplingSystem) özellikle Terminaller ,iskele üstü uygulamaları ve demiryolu terminalleri için tehlikeli dökme sıvı yük dolum/ boşaltım / hortum veya manifolt bağlantılarında oluşabilecek acil durumlarda ürün akışınıkesmek üzere otomatik olarak devreye giren (gerektiğinde operatör tarafından devreye sokulabilen) bir ekipman olup çevre kirliliğinin ve oluşabilecek tehlikelerin önüne geçilebilmesi amacıyla standartlarauygun nitelikte üretilmektedir.

Dizayn şartları;
işletme basıncı, dolum yada boşaltım yapılan ürün özelliği ( kimyasal, bitkisel, petrol v.b.), ürün ölçü ( 4” ila 12” arasında) değerlerine göre değişmektedir.

 
STAUBLI ÜRÜNLERİ