HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2005 yılı itibariyle kurulan ve faaliyetlerine Singapur’da başlayan firmamız AGE SINGAPORE ve  takip eden yılda İstanbul’da AGEIST adıyla çalışmalarına başlayan firmamız bu süre içerisinde özellikle Türkiye’de akaryakıt , kimyasal ve denizcilik sektörlerinde dünya çapında kendi alanlarında çok önemli firmaların temsilcilikleri aracılığıyla endüstriyel ürünlerin satış, pazarlama faaliyetlerini sürdürmüştür.

2015 yılı sonunda firmamızın adı Ageist Endüstriyel Ürünler İthalat ve Tic Ltd. Şti.  olarak değiştirilmiş ,aynı yıl içerisinde  Fortvale grubu ile başlayan çalışmamız sayesinde özellikle Türkiye’de yeni mevzuatlar ile gündeme gelen ADR li kara tanker ve vagon imalatına yönelik firmalar ile çalışma fırsatı yaratılarak demiryolu ve karayolu  araç üstü ekipman tedariği konusu faaliyet alanlarımıza eklenmiş bulunmaktadır.

Faaliyet Konularımız;
- Kara ve Vagon Tanker Vana Ve Ekipmanları
- Konteyner Güvenlik Ekipmanları
- Acil Bırakma Kaplin Sistemleri
- Emniyet Mühürleri
- Kompozit Hortumlar, İzolasyon Flanşları
- Acil Bırakma İskele Kancaları

Temsilciliklerimiz;
- Fort Vale Engineering Ltd., UK.
- Gassó Equipment
- Universeal Group North America.
- Novaflex Group UK.
- SEC Ship‘s Equipment Centre Bremen GmbH & Co. KG
- Staubli DE.
- Nautilus Engineering and Construction Company, America- India

Vizyonumuz;
Gelişen teknolojileri takip ederek müşterilerimize beklentilerinin üzerinde dizayn ve malzeme kalitesi sunarak en hızlı ve güvenli şekilde ürün tedariği sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmak ve bu sayede temsilcilikler vasıtası ile çalışan firmalar arasında fark yaratmaya devam etmektir.

Misyonumuz;
Yasal mevzuatlara tam olarak uymak, çevre dostu teknolojilerin Türkiye’ye dünya ile eş zamanlı getirilmesine katkıda bulunarak, verimliliğimizi ve dolayısı ile karlılığımızı maksimize etmektir.